Novinky

arr3Chcete ceny jako u velkoobchodu ??? My Vám je dáme !!!  Chcete ceny jako u velkoobchodu ??? My Vám je dáme !!!   Od 1.4.2014 u nás můžete nakupovat za... arr3

Kontakty

Autoflexi-David Vopálenský
Kamenická 3451
276 01 Mělník
tel: +420 776 660 950
info@autoflexi.cz

O našem obchodě

Vítejte v našem obchodě,

který nabízí zboží značek Sheron, Sonax, Osram, Mogul, Castrol a mnoho dalších za velkoobchodní ceny i Vám maloobchodním odběratelům.


Udělejte objednávku spolu s Vašimi přáteli, nakupte si na léto, na zimu, myslete na nutnost výměny oleje a snadno dáte dohromady objednávku v požadované výši.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu:

 • Sheron

  Hlavní orientace společnosti je na vývoj, výrobu a distribuci autochemie, autokosmetiky a autopříslušenství. Vlastní obchodní značkou společnosti je registrovaná značka SHERON, která je jedničkou na maloobchodním trhu v sortimentu autochemie a autokosmetiky v České a Slovenské republice.

 • Sonax

  Vysoká kvalita, výborná účinnost, jednoduchá aplikace výrobků, splňuje požadavky i nejnáročnějších zákazníků. Šetrná k životnímu prostředí. Barevné rozlišení na 4 řady: modrá - Xtreme NANO tech., zelená - interiér auta, červená - exteriér auta, žlutá - technické, aditiva, šedá - péče o kola.

 • Neolux

  Neolux je nová obchodní značka firmy OSRAM určená především pro uživatele hledající nízkou cenu při zachování špičkové kvality, kterou je německá firma OSRAM pověstná. Všechny Neolux žárovky jsou vyráběny v souladu s přísnými německými požadavky na kvalitu, splňující normu ECE R-37. Díky důsledné výstupní kontrole během výrobního procesu získáte špičkovou kvalitu. Halogenové žárovky Neolux jsou vybaveny UV filtrem a proto jsou vhodné pro všechny běžné druhy světlometů.

 • Castrol

  Světový specialista na maziva. Jedna z nejuznávanějších společností v mezinárodním měřítku.

 • Mogul

  Mogul je tradiční česká značka olejů splňující i nejnáročnější požadavky zákazníků.

   

 • Doplňky

   

  osvěžovače vzduchu, škrabky, stěrky, smetáčky, stěrače a mnoho dalšího.

 

ODY0MTcx